Auto Myjnia parowa

Otwarta w sezonie: 01.06 - 30.09

auto detailing

Auto myjnia parowa pozwala na niezwykle dokładne umycie auta – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Para dociera w najgłębsze zakamarki, rozpuszcza brud, czyści i dezynfekuje.

Zastosowanie profesjonalnych  detailingowych środków czyszczących oraz preparatów zabezpieczających pozwala na osiągnięcie wspaniałych efektów. 

Auto myjnia 1

Polecane pakiety:

Czyszczenie wnętrza + mycie zewnętrzne

Czyszczenie wnętrza + mycie zewnętrzne

Czyszczenie wnętrza + mycie zewnętrzne

Czyszczenie wnętrza:

Mycie zewnętrzne:

Pozostałe usługi:

auto detailing // Auto - Myjnia

Gwarancja zadowolenia

Każdy Klient musi wyjechać zadowolony. Pracujemy tak długo, aż efekt będzie idealny. Przed wydaniem auta Klientowi, efekty prac są dokładnie sprawdzane przez pracownika BOK. W przypadku wykrycia uchybień natychmiast wprowadzamy poprawki. 

Pracujemy według ściśle określonych procedur (do wglądu na życzenie klienta). Każdy z pracowników ma za sobą szczegółowe szkolenie z zakresu auto – detailingu.

Dobieramy zakres usług i preparaty aby jak najlepiej spełnić oczekiwania każdego klienta. Przed wykonaniem usługi przedstawiamy do akceptacji szczegółową wycenę prac. 

100% Gwarancja zadowolenia

Gwarancja Najlepszej ceny

Monitorujemy rynek i gwarantujemy, że stosunek ceny do jakości naszych usług jest bezkonkurencyjny. Dbamy o przystępność cen, tak by nasi Klienci często nas odwiedzali.

Stosujemy precyzyjną wycenę, zależnie od wielkości auta, zakresu prac i oczekiwanych rezultatów. Proponujemy również korzystne cenowo pakiety.

Dla uzyskania najlepszych efektów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt czyszczący. Bazujemy na preparatach zalecanych przez producentów aut segmentu premium. 

 

 

Najlepsza cena - najwyższej jakości Auto Detailing