Mycie karoserii EXPRESS

Pakiet mycia EXPRESS zawiera:

  • Mycie zewnętrzne (myjnia parowa) – karoseria, felgi i nadkola, wnęki, podszybie
  • Mycie szyb (zewnętrzne i wewnętrzne)
  • Aplikacja Quick Detailera – zabezpiecza i nabłyszcza lakier
  • Zabezpieczenie plastików, uszczelek i elementów winylowych

Mycie detalingowe z wykorzystaniem pary to gwarancja idealnej czystości. Lakier zostaje odtłuszczony, dokładnie oczyszczony. Samochód zostaje umyty we wszystkich zakamarkach. Karoseria, plastiki, koła i uszczelki zostają ręcznie zabezpieczone.  Całość dopełnia obustronne mycie szyb.


W pakiecie oszczędzasz: 6 – 10 zł

Czas wykonania usługi: 1,5 – 2,5 godziny


77 zł  86 zł 99 zł  112 zł 129 zł

1. Mycie detailingowe karoserii z użyciem myjni parowej.

Technologia parowa pozwala na umycie auta z ogromną precyzją. Para z łatwością radzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Może być stosowana zarówna do mycia karoserii, jak i wnętrza samochodu. 

Nie pozostawia zacieków na lakierze. Dzięki wysokiej temperaturze para rozpuszcza nawet trudne zabrudzenia, jednocześnie dezynfekując czyszczoną powierzchnię.

Mycie parą daje gwarancję czystości w każdym zakamarku, szczelinach pomiędzy elementami karoserii czy obramowaniach drzwi.

Mycie parą auta - myjnia parowa

Idealna czystość w każdym zakamarku.

Przewagą myjni parowej jest ręczne mycie we wszystkich wnękach i szczelinach. Na pełny proces mycia składa się:

Detailingowe mycie karoserii auta

2. MYCIE SZYB

Pakiet mycia EXPRESS zawiera obustronne mycie szyb (od wewnątrz i na zewnątrz)

Najwyższej jakości preparaty i specjalne ściereczki z mikrofibry dają możliwość uzyskania idealnej czystości. 

Ma to ogromny wpływ na komfort jazdy. Szczególnie w nocy lub przy gorszej widoczności na drodze, gdy nawet nieznaczne zabrudzenia dają o sobie znać powodując nadmierne zmęczenie.

Szyby czyszczone są dwukrotnie od wewnątrz i myte parą od zewnątrz – co gwarantuje idealną czystość oraz usunięcie nawet tłustych zabrudzeń i osadów. Następnie wszystkie szyby polerowane są ściereczką z mikrofibry o specjalnej strukturze splotu. 

Stosowane podczas mycia szyb preparaty zapobiegają powstawaniu smug. Posiadają przyjemny zapach. Nie zawierają alkoholu. Utrudniają osadzanie się pary.

Mycie szyb

3. APLIKACJA QUICK DETAILERA

Lakier samochodu powinien zawsze po umyciu zostać zabezpieczony. Quick detailer jest podstawowym produktem zabezpieczającym.

Quick Detailery posiadają syntetyczne polimery, które znakomicie wypełniają drobne zarysowania. Wydobywają blask i chronią lakier pomiędzy kolejnymi wizytami w myjni.

Odpowiednio dobrany detailer jest świetnym produktem uzupełniającym, często stosowanym w kolejnych tygodniach po nałożeniu wosku lub powłoki ochronnej. Przedłuża bowiem ich trwałość, pielęgnuje je i podbija blask lakieru.

Nakładanie quick detailera na karoserię auta

4. Zabezpieczenie plastików, elementów winylowych, uszczelek oraz opon.

Zdrowy, matowy i pełen wigoru wygląd wszystkich powierzchni z tworzyw sztucznych osiągamy dzięki ręcznemu nałożeniu odpowiedniego dressingu.

Elementy z tworzyw sztucznych i gumy z upływem czasu wysychają i niszczeją. Odpowiedzialne są za to czynniki atmosferyczne, chemia i przede wszystkim słońce – czyli promienie UV.

Dressing oczyszcza, odżywia i chroni powierzchnię. Zapobiega utracie koloru. Profesjonalne preparaty nie pozostawiają tłustego filmu. W efekcie zabezpieczona powierzchnia odzyskuje świeży, naturalny wygląd.

Zabezpieczenie plastików zewnętrznych, uszczelek i opon