Skip to content

Serwis opon

5 stanowisk oraz system rezerwacji terminów zapewniają szybką i sprawną wymianę opon.

Ponad 30 lat doświadczenia – serwis działa nieprzerwanie od 1988 roku. W branży jesteśmy znani jako “specjaliści od trudnych przypadków”. 

Przystępne ceny usług podstawowych oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych zadowolą najbardziej wymagających klientów.

HARP - serwis opon Kraków Pl. Serkowskiego 5

Serwis opon i felg:

14 dniowa Gwarancja Satysfakcji

Pracujemy według ściśle określonych procedur. Nad jakością wykonywanych usług czuwa system monitoringu przemysłowego. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient opuszczał serwis w pełni zadowolony z wykonanej usługi. 

Na usługi serwisu wymiany opon udzielamy 14 dniowej gwarancji. Czas ten pozwala na przetestowanie kół w ruchu drogowym lub na autostradzie. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości prosimy o szybkie zgłoszenie się do serwisu. Znajdziemy i naprawimy problem. Ponowna usługa wykonana zostanie bezpłatnie.

100% Gwarancja zadowolenia

Sprawna obsługa:
5 stanowisk serwisowych

Do dyspozycji naszych Klientów jest 5 stanowisk serwisowych – 4 obsługujące samochody osobowe oraz jedno stanowisko dla samochodów dostawczych i terenowych. Za ciągłość i sprawność przeprowadzania wymiany odpowiedzialny jest zaawansowany system rezerwacji terminów.

Dokładamy wszelkich starań, aby wymiana opon przebiegała szybko nawet w szczycie sezonu.

Serwis opon 1

Nowoczesny park maszynowy

Jako jedni z pierwszych w Polsce (po fabryce opon w Dębicy) wprowadziliśmy wyważarki klasy Hunter GSP potrafiące przeprowadzić Test Drogowy – czyli symulację zachowania się koła w trakcie jazdy, wraz z pomiarem wszystkich sił na nie oddziałujących.

Na tej podstawie można ustalić odpowiednie ułożenie opony względem felgi oraz optymalne rozmieszczenie poszczególnych kół na osiach samochodu. Pozwala to wyeliminować uciążliwe drgania odczuwalne przy jeździe z dużą prędkością, czy efekt ściągania auta w bok. 

Serwis zaopatrzony jest też w ekologiczną wytwornicę (generator) azotu, wyważarkę do kół nieprzelotowych, stanowisko naprawy opon oraz 2 stanowiska do prostowania felg.

Serwis opon - wyważarki Hunter

Specjaliści od trudnych przypadków

W branży jesteśmy znani jako “specjaliści od trudnych przypadków”. Wykonujemy ekspertyzy i naprawy dla Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO) czołowych producentów samochodów (Mercedes-Benz, BMW, Fiat, Toyota, Grupa VW). 

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w doborze i serwisie opon i felg. Wykonujemy Test Drogowy, prostujemy felgi, dobieramy pierścienie, dystanse i śruby. programujemy czujniki ciśnienia. Nasze doświadczenie wykorzystujemy aby rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy.

Serwis Opon HARP - specjaliści od trudnych przypadków

Leszek Kuzaj

Rajdowy Mistrz Polski w latach 2002, 2004, 2005 i 2006

Najbardziej cieszy nas gdy nasza wiedza i zaangażowanie może zaowocować sportowymi sukcesami. Przez wiele lat, od debiutanta do profesjonalisty, jako sponsor i serwisant mogliśmy wspólnie cieszyć się z sukcesów Leszka Kuzaja.

Leszek Kuzaj po raz pierwszy wystartował profesjonalnym samochodem rajdowym Mitsubishi Lancer EVO 3 w roku 1996. Jako debiutant zakończył ten sezon doskonałym 7. miejscem w klasyfikacji generalnej i trzecim w grupie N. Samochodem tym udało mu się zdobyć również swój pierwszy mistrzowski tytuł w rallycrossie w klasie 4×4. W 1997 roku zakończył sezon z tytułem mistrza Polski w grupie N a także 4 pozycją w klasyfikacji generalnej i ponownie tytułem mistrza Polski w klasie 4 w rallycrossie. 

W 1998 roku Kuzaj sześciokrotnie startował eliminacjach mistrzostw świata. Seria startów przyniosła tylko jeden, ale za to znaczący dla młodego zawodnika sukces – zajęcie 4 (punktowanego) miejsca w grupie N w rajdzie Finlandii. 

W 2002, 2004, 2005 i 2006 zdobył tytuł mistrza Polski w klasyfikacji generalnej. 

HARP - serwisant załogi rajdowej Leszka Kuzaja

Audyty jakości i certyfikaty

W trakcie tych wszystkich lat działalności otrzymywaliśmy autoryzacje i certyfikaty jakości takich firm jak:  MICHELIN, CONTINENTAL, GOODYEAR, DĘBICA, AUTO-GUM, ALCAR. 

Serwis opon HARP należy do grupy Partner Opony Polska zrzeszającej ponad 100 punktów serwisowych w całej Polsce. 

Utrzymywanie wysokich standardów we wszystkich obszarach działalności przyniosło Partner Opony Polska prestiżowe wyróżnienia: Gazeli Biznesu 2009 i 2018 oraz Firmy FairPlay 2010.       

Certyfikaty serwisu opon HARP

Obsługa flot samochodowych

Od ponad 20 lat zajmujemy się obsługą flot samochodowych. Serwisujemy auta należące do największych flot. 

Świadczymy dla nich usługi związane z serwisem ogumienia, naprawami felg, oraz serwisem klimatyzacji. W naszych magazynach przechowujemy kilka tysięcy opon lub kół flotowych w ramach sezonowego przechowania.  

Serwis opon HARP należy do grupy Partner Opony Polska zrzeszającej ponad 100 punktów serwisowych w całej Polsce. Sieć Partner Opony Polska działa na rynku polskim od 2002 roku i obecnie jest jednym z głównych podmiotów obsługujących floty samochodowe. 

Obsługiwane w serwisie floty samochodowe
Wymiana opon - Poradnik

Pobierz Darmowy Poradnik!

Kliknij w przycisk poniżej i odbierz poradnik:

"Co warto wiedzieć przed wymianą opon?"