Pakiet BASIC

Dokładne mycie karoserii i czyszczenie wnętrza auta.
Mycie wstępne aktywną pianą, mycie karoserii parą – dokładne czyszczenie wszystkich wnęk i zakamarków. Odkurzanie wnętrza, trzepanie podłogi i dywaników, odkurzanie bagażnika.
Pakiet solidnych zabiegów czyszczenia aby osiągnąć komfort podróżowania czystym samochodem.

Pakiet BASIC zawiera:

 • Sprzątanie i czyszczenie wnętrza auta BASIC
 • Odkurzanie i trzepanie podłogi oraz dywaników
 • Mycie i zabezpieczenie plastików wewnętrznych
 • Czyszczenie i odkurzanie bagażnika
 • Konserwacja elementów gumowych
 • Mycie zewnętrzne BASIC
 • Mycie wstępne pianą aktywną
 • Mycie detailingowe (myjnia parowa) – karoseria, felgi i nadkola, wnęki, podszybie
 • Mycie szyb
 • Zabezpieczenie plastików zewnętrznych

 


W pakiecie oszczędzasz:  ponad 45 zł!

Czas wykonania usługi: 3,5 – 5 godzin.


302 zł  336 zł  386 zł  437 zł  504 zł

Czyszczenie wnętrza auta

Pełny pakiet kosmetyki wnętrza samochodu: 

 • Odkurzanie i trzepanie podłogi oraz dywaników
 • Mycie i zabezpieczenie plastików wewnętrznych
 • Czyszczenie i odkurzanie bagażnika
 • Konserwacja elementów gumowych
 • Mycie szyb od wewnątrz
Auto - Myjnia - Czyszczenie wnętrza auta - SMART

1. Sprzątanie wnętrza auta

Czyszczenie rozpoczynamy od zebrania wszystkich leżących we wnętrzu przedmiotów, opróżnieniu schowków i zdeponowaniu ich zawartości w specjalnie do tego przeznaczonym koszu oraz papierowych torbach. 

Wszystkie znajdujące się w aucie przedmioty przekazujemy kierowcy po zakończeniu usługi. W ten sposób każdy samodzielnie decyduje, które rzeczy zamierza zostawić. Pozostałe elementy może zutylizować na miejscu.

Podczas czyszczenia wnętrza auta wszystkie przedmioty umieszczamy w pojemnikach i torbach papierowych

2. Odkurzanie

Odkurzanie wnętrza przeprowadzane jest przy pomocy odkurzaczy przemysłowych o dużej mocy i regulowanej sile ciągu. Wykorzystujemy specjalne końcówki oraz różne rodzaje szczotek.

Odkurzanie wstępne – zaczynamy od bagażnika oraz dywaników i podłogi. Usuwamy kurz, piasek, sierść zwierząt i każdy rodzaj zabrudzenia, który nie jest trwale związany z materiałem.

Czyszczenie rozpoczynamy od miejsca kierowcy. Z tej pozycji rozpoczynamy czyszczenie kokpitu, wraz z kanałami nawiewowymi. Po odkurzeniu deski rozdzielczej, przechodzimy do fotela, boczków drzwi, tunelu środkowego oraz podłogi. W analogiczny sposób odkurzamy całą kabinę. Następnym krokiem jest sprawdzenie dokładności wykonania usługi i ewentualne poprawki.

Całość dopełnia odkurzanie bagażnika. Odkurzanie wykonujemy pistoletem z funkcją trzepania dywanu – dzięki temu udaje się wyciągnąć brud, kurz i zanieczyszczenia które dostały się głęboko miedzy włókna dywaników i wykładziny baażnika.

Pakiet BASIC 1

3. Czyszczenie kokpitu

Zaczynamy od deski rozdzielczej. Czyścimy za pomocą ściereczek z mikrofibry, miękkich szczoteczek i pędzelków pozwalających dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków. Skupiamy się na każdym detalu.

Do mycia wnętrza auta wykorzystuje się “suchą parę”. Dzięki temu możliwe jest usunięcie trudnych zabrudzeń przy minimalnym użyciu detergentów. Dodatkową zaletą jest dezynfekcja czyszczonych powierzchni.

Czyszczenie kokpitu auta

8. ZABEZPIECZENIE PLASTIKÓW I ELEMENTÓW WINYLOWYCH

Profesjonalne dressingi zabezpieczające nie nabłyszczają przesadnie elementów wnętrza. Ożywiają jednak powierzchnię nadając jej subtelne półmatowe wykończenie. Dressing zabezpieczający nakładamy zawsze na idealnie czystą i suchą powierzchnię. Nadmiar zabezpieczenia zbierany jest za pomocą miękkiej mikrofibry.

Podstawowym zadaniem tych preparatów jest ochrona przed utlenianiem i utratą koloru na skutek oddziaływania promieni słonecznych. Ich kolejnym atutem jest ochrona powierzchni przed mechanicznym ścieraniem i ograniczanie przywierania brudu. Dodatkowo odświeżają wygląd wnętrza auta, co bezpośrednio przekłada się na przyjemność podróżowania samochodem.

Pakiet BASIC 2

9. Zabezpieczenie elementów gumowych

Elementy gumowe takie jak wykładziny, dywaniki, czy uszczelki, narażone są na ścieranie, utlenianie i promieniowanie UV. Tracą wygląd i elastyczność. Aby temu zapobiec należy konserwować je odpowiednimi preparatami. 

Profesjonalne środki nie nabłyszczają przesadnie powierzchni, przywracają głębię koloru i chronią gumę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Pakiet BASIC 3

10. CZYSZCZENIE SZYB

Najwyższej jakości preparaty i specjalne ściereczki z mikrofibry dają możliwość uzyskania idealnej czystości. Ma to ogromny wpływ na komfort jazdy. Szczególnie w nocy lub przy gorszej widoczności na drodze, gdy nawet nieznaczne zabrudzenia dają o sobie znać powodując nadmierne zmęczenie.

Mycie szyb jest ostatnim, dopełniającym całość, elementem czyszczenia wnętrza auta. Stosowane podczas mycia szyb preparaty zapobiegają powstawaniu smug. Posiadają przyjemny zapach. Nie zawierają alkoholu. Utrudniają osadzanie się pary.

Pakiet BASIC 4

Mycie zewnętrzne

Mycie detailingowe z użyciem pary – czystość w każdym zakamarku. 

 • Mycie wstępne pianą aktywną
 • Mycie detailingowe (myjnia parowa) – karoseria, felgi i nadkola, wnęki, podszybie
 • Mycie szyb
 • Zabezpieczenie plastików zewnętrznych
Auto Detailing - Mycie zewnętrzne SMART

1. Mycie detailingowe karoserii z użyciem myjni parowej.

Technologia parowa pozwala na umycie auta z ogromną precyzją. Para z łatwością radzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Może być stosowana zarówna do mycia karoserii, jak i wnętrza samochodu. 

Nie pozostawia zacieków na lakierze. Dzięki wysokiej temperaturze para rozpuszcza nawet trudne zabrudzenia, jednocześnie dezynfekując czyszczoną powierzchnię.

Mycie parą daje gwarancję czystości w każdym zakamarku, szczelinach pomiędzy elementami karoserii czy obramowaniach drzwi.

Mycie parą auta - myjnia parowa

Idealna czystość w każdym zakamarku.

Przewagą myjni parowej jest ręczne mycie we wszystkich wnękach i szczelinach. Na pełny proces mycia składa się:

Detailingowe mycie karoserii auta

6. MYCIE SZYB

Najwyższej jakości preparaty i specjalne ściereczki z mikrofibry dają możliwość uzyskania idealnej czystości. 

Ma to ogromny wpływ na komfort jazdy. Szczególnie w nocy lub przy gorszej widoczności na drodze, gdy nawet nieznaczne zabrudzenia dają o sobie znać powodując nadmierne zmęczenie.

Szyby czyszczone są dwukrotnie od wewnątrz i myte parą od zewnątrz – co gwarantuje idealną czystość oraz usunięcie nawet tłustych zabrudzeń i osadów. Następnie wszystkie szyby polerowane są ściereczką z mikrofibry o specjalnej strukturze splotu. 

Stosowane podczas mycia szyb preparaty zapobiegają powstawaniu smug. Posiadają przyjemny zapach. Nie zawierają alkoholu. Utrudniają osadzanie się pary.

Mycie szyb

7. Zabezpieczenie plastików, elementów winylowych, uszczelek oraz opon.

Zdrowy, matowy i pełen wigoru wygląd wszystkich powierzchni z tworzyw sztucznych osiągamy dzięki ręcznemu nałożeniu odpowiedniego dressingu.

Elementy z tworzyw sztucznych i gumy z upływem czasu wysychają i niszczeją. Odpowiedzialne są za to czynniki atmosferyczne, chemia i przede wszystkim słońce – czyli promienie UV.

Dressing oczyszcza, odżywia i chroni powierzchnię. Zapobiega utracie koloru. Profesjonalne preparaty nie pozostawiają tłustego filmu. W efekcie zabezpieczona powierzchnia odzyskuje świeży, naturalny wygląd.

Zabezpieczenie plastików zewnętrznych, uszczelek i opon