Skip to content

Auto Myjnia parowa

Samochodowa myjnia ręczna Kraków

auto detailing

Auto myjnia parowa pozwala na niezwykle dokładne umycie auta – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Para dociera w najgłębsze zakamarki, rozpuszcza brud, czyści i dezynfekuje.

Zastosowanie profesjonalnych  detailingowych środków czyszczących oraz preparatów zabezpieczających pozwala na osiągnięcie wspaniałych efektów. 

Auto myjnia 1

Auto Detailing

Mycie detailingowe 

Detailing różni się od mycia jakie zapewnia zwykła ręczna myjnia samochodowa. Jest to proces bardzo dokładnego czyszczenia i zabezpieczania samochodu element po elemencie.
Pozbywamy się brudu, dezynfekujemy, zabezpieczamy nadając głębię koloru, niesamowicie świeży i czysty wygląd.

Dezynfekcja, odświeżenie i konserwacja wnętrza auta

Wyciągnięcie piasku, kurzu i brudu zalegającego w podłodze, dywanikach, szczelinach i kratkach nawiewowych. Dokładne czyszczenie tapicerki, odtłuszczenie i wyczyszczenie elementów plastikowych, winylowych oraz uszczelek gumowych. Zabezpieczenie kokpitu. Konserwacja skóry. Nałożenie na szyby powłoki hydrofobowej.

Pełne oczyszczenie lakieru

Brud i błoto to jedynie podstawowe rodzaje zabrudzenia lakieru. Sól drogowa, zanieczyszczenia metaliczne, smoła, owady, spady z drzew, kamień i zacieki z wody oraz szereg innych niewidocznych na pierwszy rzut oka zabrudzeń wymaga specjalnego czyszczenia.
Dekontaminacja i pełne czyszczenie lakieru pozwalają usunąć wszystkie zanieczyszczenia nagromadzone na lakierze samochodowym.

Zabezpieczenie lakieru woskiem, powłoką kwarcową lub polimerową

Dzięki temu z łatwością utrzymamy auto w czystości przez dłuższy czas. Zabezpieczymy lakier przed uszkodzeniami, starzeniam się i matowieniem. Nabłyszczymy i dodamy niezwykłej głębi.

Zobacz jak wygląda przykładowy proces pełnego mycia detailingowego.

Detailing: Mini One – Pakiet PRO + wosk naturalny.

  • Czyszczenie wnętrza, Odkurzanie, Mycie szyb
  • Mycie i zabezpieczenie plastików wewnętrznych
  • Pranie podłogi, tapicerki i konserwacja tapicerki skórzanej

  • Mycie zewnętrzne karoserii
  • Pełne czyszczenie lakieru
  • Polerowanie lakieru – One step polish
  • Mycie silnika
  • Aplikacja wosku premium

Polecane pakiety:

Czyszczenie wnętrza:

Mycie zewnętrzne:

Pozostałe usługi:

auto detailing // Auto - Myjnia

Gwarancja zadowolenia

Każdy Klient musi wyjechać zadowolony. Pracujemy tak długo, aż efekt będzie idealny. Przed wydaniem auta Klientowi, efekty prac są dokładnie sprawdzane przez pracownika BOK. W przypadku wykrycia uchybień natychmiast wprowadzamy poprawki. 

Pracujemy według ściśle określonych procedur (do wglądu na życzenie klienta). Każdy z pracowników ma za sobą szczegółowe szkolenie z zakresu auto – detailingu.

Dobieramy zakres usług i preparaty aby jak najlepiej spełnić oczekiwania każdego klienta. Przed wykonaniem usługi przedstawiamy do akceptacji szczegółową wycenę prac. 

100% Gwarancja zadowolenia

Gwarancja Najlepszej ceny

Monitorujemy rynek i gwarantujemy, że stosunek ceny do jakości naszych usług jest bezkonkurencyjny. Dbamy o przystępność cen, tak by nasi Klienci często nas odwiedzali.

Stosujemy precyzyjną wycenę, zależnie od wielkości auta, zakresu prac i oczekiwanych rezultatów. Proponujemy również korzystne cenowo pakiety.

Dla uzyskania najlepszych efektów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt czyszczący. Bazujemy na preparatach zalecanych przez producentów aut segmentu premium. 

 

 

Najlepsza cena - najwyższej jakości Auto Detailing
Wymiana opon - Poradnik

Pobierz Darmowy Poradnik!

Kliknij w przycisk poniżej i odbierz poradnik:

"Co warto wiedzieć przed wymianą opon?"