Mycie karoserii SMART

Pakiet mycia SMART zawiera:

  • Mycie zewnętrzne (myjnia parowa) – karoseria, felgi i nadkola, wnęki, podszybie
  • Usuwanie lotnej rdzy
  • Usuwanie smoły i asfaltu
  • Mycie szyb (zewnętrzne i wewnętrzne)
  • Aplikacja Quick Detailera – zabezpiecza lakier i podbija głębię koloru

Mycie detalingowe z wykorzystaniem pary to gwarancja idealnej czystości. Lakier zostaje oczyszczony z lotnej rdzy oraz trudnych zabrudzeń i osadów smoły. Samochód zostaje umyty we wszystkich zakamarkach. Karoseria, plastiki, koła i uszczelki zostają ręcznie zabezpieczone.  Całość dopełnia obustronne mycie szyb.


W pakiecie oszczędzasz: 13 – 22 zł

Czas wykonania usługi: 2,5 – 4 godziny


167 zł  185 zł 213 zł  241 zł  278 zł

1. Mycie detailingowe karoserii z użyciem myjni parowej.

Technologia parowa pozwala na umycie auta z ogromną precyzją. Para z łatwością radzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Może być stosowana zarówna do mycia karoserii, jak i wnętrza samochodu. 

Nie pozostawia zacieków na lakierze. Dzięki wysokiej temperaturze para rozpuszcza nawet trudne zabrudzenia, jednocześnie dezynfekując czyszczoną powierzchnię.

Mycie parą daje gwarancję czystości w każdym zakamarku, szczelinach pomiędzy elementami karoserii czy obramowaniach drzwi.

Mycie parą auta - myjnia parowa

Idealna czystość w każdym zakamarku.

Przewagą myjni parowej jest ręczne mycie we wszystkich wnękach i szczelinach. Na pełny proces mycia składa się:

Detailingowe mycie karoserii auta

2. Usuwanie lotnej rdzy

Celem jest usunięcie z lakieru zanieczyszczeń metalicznych.

Gorące opiłki stopionego metalu z tarcz hamulcowych wyrzucane są spod klocków i wtapiają się w lakier karoserii. Wilgoć i proces utleniania metalu powiększają szkody spowodowane przez ten niewielki opiłek.
Zwykłe mycie czy polerowanie usuwa jedynie zewnętrzne ślady oksydacji. 

Mycie karoserii SMART 1

Nanosimy preparat do usuwania drobinek metalu wbitych w lakier, lotnej rdzy oraz pyłu hamulcowego na dolne części karoserii oraz zewnętrzną powierzchnię felg. Preparat reaguje z zanieczyszczeniami rozpuszczając je. 

Dokładnie czyścimy powierzchnię lakieru, która staje się całkowicie wolna od zanieczyszczeń metalicznych. 

Usuwanie lotnej rdzy z karoserii samochodu

3. Usuwanie smoły i Asfaltu

Naszym celem jest odtłuszczenie i chemiczne oczyszczenie lakieru z substancji, które zasychając bardzo mocno związały się z powierzchnią lakieru.

Preparat czyszczący złożony jest z substancji aktywnych z mikrocząsteczkami zdolnymi rozbijać i skutecznie usuwać uporczywe zanieczyszczenia. Doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami takimi jak: smoła, żywica, utwardzone kleje, zaschnięte soki z drzew.

Mycie karoserii SMART 2

Najwięcej smoły i asfaltu znajdziemy na błotnikach, dolnych częściach drzwi oraz felgach. Na jasnych lakierach widoczne są gołym okiem, zaś w przypadku ciemnych wyczuwalne będą przy dotknięciu dłonią.

Dokładne usunięcie tych zanieczyszczeń jest niezbędne przed polerowaniem, zabezpieczeniem woskiem lub powłoką ochronną.

Usuwanie smoły i asfaltu z powierzchni karoserii i felg

4. MYCIE SZYB

Pakiet zawiera obustronne mycie szyb (od wewnątrz i na zewnątrz)

Najwyższej jakości preparaty i specjalne ściereczki z mikrofibry dają możliwość uzyskania idealnej czystości. 

Ma to ogromny wpływ na komfort jazdy. Szczególnie w nocy lub przy gorszej widoczności na drodze, gdy nawet nieznaczne zabrudzenia dają o sobie znać powodując nadmierne zmęczenie.

Szyby czyszczone są dwukrotnie od wewnątrz i myte parą od zewnątrz – co gwarantuje idealną czystość oraz usunięcie nawet tłustych zabrudzeń i osadów. Następnie wszystkie szyby polerowane są ściereczką z mikrofibry o specjalnej strukturze splotu. 

Stosowane podczas mycia szyb preparaty zapobiegają powstawaniu smug. Posiadają przyjemny zapach. Nie zawierają alkoholu. Utrudniają osadzanie się pary.

Mycie szyb

5. APLIKACJA QUICK DETAILERA

Lakier samochodu powinien zawsze po umyciu zostać zabezpieczony. Quick detailer jest podstawowym produktem zabezpieczającym.

Quick Detailery posiadają syntetyczne polimery, które znakomicie wypełniają drobne zarysowania. Wydobywają blask i chronią lakier pomiędzy kolejnymi wizytami w myjni.

Odpowiednio dobrany detailer jest świetnym produktem uzupełniającym, często stosowanym w kolejnych tygodniach po nałożeniu wosku lub powłoki ochronnej. Przedłuża bowiem ich trwałość, pielęgnuje je i podbija blask lakieru.

Nakładanie quick detailera na karoserię auta

6. Zabezpieczenie plastików, elementów winylowych, uszczelek oraz opon.

Zdrowy, matowy i pełen wigoru wygląd wszystkich powierzchni z tworzyw sztucznych osiągamy dzięki ręcznemu nałożeniu odpowiedniego dressingu.

Elementy z tworzyw sztucznych i gumy z upływem czasu wysychają i niszczeją. Odpowiedzialne są za to czynniki atmosferyczne, chemia i przede wszystkim słońce – czyli promienie UV.

Dressing oczyszcza, odżywia i chroni powierzchnię. Zapobiega utracie koloru. Profesjonalne preparaty nie pozostawiają tłustego filmu. W efekcie zabezpieczona powierzchnia odzyskuje świeży, naturalny wygląd.

Zabezpieczenie plastików zewnętrznych, uszczelek i opon