Mycie podwozia

Category:

Mycie podwozia wykonujemy na podnośniku kolumnowym. Czyścimy parą mokrą i suchą element po elemencie. Para doskonale odtłuszcza powierzchnię, rozpuszcza osady i czyści nawet w trudno dostępnych miejscach.

UWAGA! Nie myjemy podwozia po jazdach w terenie (off-road).


Cena: 190 zł 

Czas wykonania usługi: 1,5 -2 godziny


Niebezpieczne Zabrudzenia podwozia

Sól drogowa, piasek i żwir odkładają się w zakamarkach podwozia i w nadkolach, powodując korozję. Resztki soli spotykamy nawet w lecie, jeśli samochód nie został poddany dokładnemu myciu podwozia. Osad ten dobrze widać po podniesieniu auta na podnośniku kolumnowym.

Łatwo sobie wyobrazić, do jakich szkód może to doprowadzić w horyzoncie czasowym kilku miesięcy. Mycie podwozia po sezonie zimowym wydłuża żywotność wielu podzespołów i zabezpiecza podwozie przed rdzewieniem.

Mycie podwozia 1

Jak myjemy podwozie?

Aby dokładnie umyć i zakonserwować wszystkie elementy podwozia, auto musi zostać umieszczone na podnośniku kolumnowym. Ręczne mycie z wykorzystaniem myjni parowej pozwala na dokładne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. 

Podwozie myjemy element po elemencie, przesuwając się pod samochodem w jednym kierunku. Używamy różnych rodzajów szczotek i pary aby dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Mycie podwozia 2

mycie podwozia parą

Ciśnienie pary pozwala dokładnie wypłukać brud, piasek i sól drogową z każdego zakamarka. Dzięki wysokiej temperaturze możemy z łatwością pozbyć się tłustych zabrudzeń, plam oleju i bardzo dokładnie wyczyścić wszystkie elementy zawieszenia.

Dzięki zastosowaniu tej technologii możemy uniknąć użycia agresywnych detergentów. Tym samym zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo gumowych elementów zawieszenia czy układu wydechowego.

Mycie podwozia 3