Czyszczenie wnętrza auta BASIC

Dokładne czyszczenie wnętrza auta.
Odkurzanie wnętrza, trzepanie podłogi i dywaników, odkurzanie bagażnika.
Pakiet solidnych zabiegów czyszczenia aby osiągnąć komfort podróżowania czystym samochodem.

Pakiet BASIC zawiera:

  • Sprzątanie i czyszczenie wnętrza auta BASIC
  • Odkurzanie i trzepanie podłogi oraz dywaników
  • Mycie i zabezpieczenie plastików wewnętrznych
  • Czyszczenie i odkurzanie bagażnika
  • Konserwacja elementów gumowych

Czas wykonania usługi: 2 – 3 godziny.


195 zł  217 zł  250 zł  282 zł  326 zł

Czyszczenie wnętrza auta

Pakiet czyszczenia wnętrza samochodu zawiera: 

  • Odkurzanie i trzepanie podłogi oraz dywaników
  • Mycie i zabezpieczenie plastików wewnętrznych
  • Czyszczenie i odkurzanie bagażnika
  • Konserwacja elementów gumowych
  • Mycie szyb od wewnątrz
Auto - Myjnia - Czyszczenie wnętrza auta - SMART

Sprzątanie wnętrza auta

Czyszczenie rozpoczynamy od zebrania wszystkich leżących we wnętrzu przedmiotów, opróżnieniu schowków i zdeponowaniu ich zawartości w specjalnie do tego przeznaczonym koszu oraz papierowych torbach. 

Wszystkie znajdujące się w aucie przedmioty przekazujemy kierowcy po zakończeniu usługi. W ten sposób każdy samodzielnie decyduje, które rzeczy zamierza zostawić. Pozostałe elementy może zutylizować na miejscu.

Podczas czyszczenia wnętrza auta wszystkie przedmioty umieszczamy w pojemnikach i torbach papierowych

Odkurzanie

Odkurzanie wnętrza przeprowadzane jest przy pomocy odkurzaczy przemysłowych o dużej mocy i regulowanej sile ciągu. Wykorzystujemy specjalne końcówki oraz różne rodzaje szczotek.

Odkurzanie wstępne – zaczynamy od bagażnika oraz dywaników i podłogi. Usuwamy kurz, piasek, sierść zwierząt i każdy rodzaj zabrudzenia, który nie jest trwale związany z materiałem.

Czyszczenie rozpoczynamy od miejsca kierowcy. Z tej pozycji rozpoczynamy czyszczenie kokpitu, wraz z kanałami nawiewowymi. Po odkurzeniu deski rozdzielczej, przechodzimy do fotela, boczków drzwi, tunelu środkowego oraz podłogi. W analogiczny sposób odkurzamy całą kabinę. Następnym krokiem jest sprawdzenie dokładności wykonania usługi i ewentualne poprawki.

Całość dopełnia odkurzanie bagażnika. Odkurzanie wykonujemy pistoletem z funkcją trzepania dywanu – dzięki temu udaje się wyciągnąć brud, kurz i zanieczyszczenia które dostały się głęboko miedzy włókna dywaników i wykładziny baażnika.

Czyszczenie wnętrza auta BASIC 1

Czyszczenie kokpitu

Zaczynamy od deski rozdzielczej. Czyścimy za pomocą ściereczek z mikrofibry, miękkich szczoteczek i pędzelków pozwalających dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków. Skupiamy się na każdym detalu.

Do mycia wnętrza auta wykorzystuje się “suchą parę”. Dzięki temu możliwe jest usunięcie trudnych zabrudzeń przy minimalnym użyciu detergentów. Dodatkową zaletą jest dezynfekcja czyszczonych powierzchni.

Czyszczenie kokpitu auta

ZABEZPIECZENIE PLASTIKÓW I ELEMENTÓW WINYLOWYCH

Profesjonalne dressingi zabezpieczające nie nabłyszczają przesadnie elementów wnętrza. Ożywiają jednak powierzchnię nadając jej subtelne półmatowe wykończenie. Dressing zabezpieczający nakładamy zawsze na idealnie czystą i suchą powierzchnię. Nadmiar zabezpieczenia zbierany jest za pomocą miękkiej mikrofibry.

Podstawowym zadaniem tych preparatów jest ochrona przed utlenianiem i utratą koloru na skutek oddziaływania promieni słonecznych. Ich kolejnym atutem jest ochrona powierzchni przed mechanicznym ścieraniem i ograniczanie przywierania brudu. Dodatkowo odświeżają wygląd wnętrza auta, co bezpośrednio przekłada się na przyjemność podróżowania samochodem.

Czyszczenie wnętrza auta BASIC 2

Zabezpieczenie elementów gumowych

Elementy gumowe takie jak wykładziny, dywaniki, czy uszczelki, narażone są na ścieranie, utlenianie i promieniowanie UV. Tracą wygląd i elastyczność. Aby temu zapobiec należy konserwować je odpowiednimi preparatami. 

Profesjonalne środki nie nabłyszczają przesadnie powierzchni, przywracają głębię koloru i chronią gumę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Czyszczenie wnętrza auta BASIC 3

CZYSZCZENIE SZYB

Najwyższej jakości preparaty i specjalne ściereczki z mikrofibry dają możliwość uzyskania idealnej czystości. Ma to ogromny wpływ na komfort jazdy. Szczególnie w nocy lub przy gorszej widoczności na drodze, gdy nawet nieznaczne zabrudzenia dają o sobie znać powodując nadmierne zmęczenie.

Mycie szyb jest ostatnim, dopełniającym całość, elementem czyszczenia wnętrza auta. Stosowane podczas mycia szyb preparaty zapobiegają powstawaniu smug. Posiadają przyjemny zapach. Nie zawierają alkoholu. Utrudniają osadzanie się pary.

Czyszczenie wnętrza auta BASIC 4