Mycie podwozia

190.00

Mycie podwozia wykonujemy na podnośniku kolumnowym. Czyścimy parą mokrą i suchą element po elemencie. Para doskonale odtłuszcza powierzchnię, rozpuszcza osady i czyści nawet w trudno dostępnych miejscach.

UWAGA! Nie myjemy podwozia po jazdach w terenie (off-road).

Polecamy również usługę: Mycie silnika


Cena: 190 zł 

Czas wykonania usługi: 1,5 -2 godziny


Mycie podwozia po zimie

Sól drogowa, piasek i żwir odkładają się w zakamarkach podwozia i w nadkolach, powodując korozję. Resztki soli spotykamy nawet w lecie, jeśli samochód nie został poddany dokładnemu myciu podwozia. Osad ten dobrze widać po podniesieniu auta na podnośniku kolumnowym.

Łatwo sobie wyobrazić, do jakich szkód może to doprowadzić w horyzoncie czasowym kilku miesięcy. Mycie podwozia po sezonie zimowym wydłuża żywotność wielu podzespołów i zabezpiecza podwozie przed rdzewieniem.

Mycie podwozia 1

Jak myjemy podwozie?

Aby dokładnie umyć i zakonserwować wszystkie elementy podwozia, auto musi zostać umieszczone na podnośniku kolumnowym. Ręczne mycie z wykorzystaniem myjni parowej pozwala na dokładne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. 

Podwozie myjemy element po elemencie, przesuwając się pod samochodem w jednym kierunku. Używamy różnych rodzajów szczotek i pary aby dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Mycie podwozia 2

Mycie podwozia parą

Ciśnienie pary pozwala dokładnie wypłukać brud, piasek i sól drogową z każdego zakamarka. Dzięki wysokiej temperaturze możemy z łatwością pozbyć się tłustych zabrudzeń, plam oleju i bardzo dokładnie wyczyścić wszystkie elementy zawieszenia.

Dzięki zastosowaniu tej technologii możemy uniknąć użycia agresywnych detergentów. Tym samym zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo gumowych elementów zawieszenia czy układu wydechowego.

Mycie podwozia 3

Specjalistyczna auto myjnia: podwozia i silniki

Myjnia parowa generuje ciśnienie wysokości 6-10 barów. Dodatkowo wysoka temperatura rozpuszcza tłuste i trudne do usunięcia zabrudzenia lepiej niż jakiekolwiek inne urządzenie myjące. Mycie silnika lub czyszczenie podwozia samochodu wymaga bardzo skutecznej metody usuwania zabrudzeń. Mycie parą pozwala rozpuścić nawet trudny brud, dotrzeć do wszystkich zakamarków, dokładnie oczyszczając nawet trudno dostępne miejsca.

Mycie silnika z oleju

Zapraszamy!

Mycie podwozia Kraków Pl. Serkowskiego 5

Myjnia i auto-detailing w centrum miasta. Dokładamy wszelkich starań aby każdy samochód opuszczający nasz serwis był idealnie czysty i dopieszczony. Dzięki technologii mycia parą i zastosowaniu profesjonalnej chemii czyszczącej możemy pochwalić się bardzo dużą skutecznością i dokładnością mycia. Zapraszamy wszystkich wymagających klientów.