Auto detailing

Jak zapobiec starzeniu się samochodów? Sposób na to, aby codziennie czuć się w swoim aucie tak, jak w dniu gdy wyjechało z salonu jest prosty – zmiana technologii mycia i konserwacji. Zwykłe środki i standardowe technologie mycia stosowane w myjniach trzeba zastąpić usługą auto detailingu.

Auto detailing bazuje na bardzo dokładnym wyczyszczeniu samochodu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zasada jest prosta: o wiele łatwiej jest utrzymać raz idealnie wyczyszczony i odpowiednio zabezpieczony samochód, niż często i powierzchownie czyścić go w zwykłej myjni.

Aby uzyskać idealną czystość wykorzystuje się profesjonalne środki czyszczące oraz mycie z wykorzystaniem pary wodnej.

Para wodna nie tylko zmiękcza brud, ale pomaga dotrzeć do wszystkich zakamarków i jednocześnie odkaża czyszczoną powierzchnię.

Najbardziej ekscytująca jest zawsze pierwsza wizyta, ponieważ proces auto detailingu potrafi odjąć autu parę lat. Celem, który zwykle udaje się osiągnąć jest przywrócenie wyglądu auta jak w dniu wyjazdu z salonu.

W drugiej części procesu auto detailingu stosujemy całą gamę środków zabezpieczających.

Wnętrze zabezpieczamy począwszy od elementów winylowych, poprzez skórę lub impregnację tapicerki materiałowej, skończywszy na podsufitce.

Na zewnątrz stosujemy preparaty zabezpieczające plastik, specjalny środek do opon, oraz pełną gamę naturalnych i syntetycznych wosków i powłok zabezpieczających lakier.

Powłoka lakiernicza jest miejscem gdzie dzieją się cuda.

Użycie odpowiedniego wosku lub zabezpieczenia doskonale wyciąga barwę i głębię koloru. Nawet lakier auta, które świeżo wyjechało z salonu, po zabiegu świeci zupełnie nowym blaskiem.

W przypadku starszych aut, konieczne bywa przeprowadzenie renowacji lakieru wraz z polerowaniem i usuwaniem rys i drobnych zadrapań lakieru. Tutaj efekt jest nawet bardziej widoczny – auto wygląda młodziej nawet o kilka lat.

Najlepsza wiadomość to ta, że usługi tego typu są znacznie łagodniejsze dla kieszeni niż mogłoby się wydawać. W naszej myjni masz pełną dowolność wyboru poszczególnych elementów menu usług. Dzięki temu możesz wybrać pakiet najbardziej odpowiedni dla Twojego auta, oszczędzić pieniądze i cieszyć się świeżością i pięknym wyglądem auta każdego dnia.

Wisienką na torcie niech będą sezonowe promocje i gratisowe usługi, o których więcej dowiesz się odwiedzając naszą myjnię na Pl. Serkowskiego 5 lub dzwoniąc pod numer (12) 656 52 52

Recommended Posts