1. Sprzątanie wnętrza auta
Sprzątanie wnętrza auta rozpoczynamy od zebrania wszystkich leżących we wnętrzu przedmiotów, opróżnieniu schowków i zdeponowaniu ich zawartości w specjalnie do tego przeznaczonym koszu oraz papierowych torbach.
Wszystkie znajdujące się w aucie przedmioty przekazujemy kierowcy po zakończeniu usługi. W ten sposób każdy samodzielnie decyduje, które rzeczy zamierza zostawić. Pozostałe elementy może zutylizować na miejscu.

2. Odkurzanie
Odkurzanie wnętrza przeprowadzane jest przy pomocy odkurzaczy przemysłowych o dużej mocy i regulowanej sile ciągu. Wykorzystujemy specjalne końcówki oraz różne rodzaje szczotek.
Odkurzanie wstępne – zaczynamy od bagażnika oraz dywaników i podłogi. Usuwamy kurz, piasek, sierść zwierząt i każdy rodzaj zabrudzenia, który nie jest trwale związany z materiałem.
Sprzątanie rozpoczynamy od miejsca kierowcy. Z tej pozycji rozpoczynamy czyszczenie kokpitu, wraz z kanałami nawiewowymi. Po odkurzeniu deski rozdzielczej, przechodzimy do fotela, boczków drzwi, tunelu środkowego oraz podłogi. W analogiczny sposób odkurzamy całą kabinę przesuwając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następnym krokiem jest sprawdzenie dokładności wykonania usługi i ewentualne poprawki.

3. Czyszczenie kokpitu
Zaczynamy od deski rozdzielczej. Czyścimy za pomocą ściereczek z mikrofibry, miękkich szczoteczek i pędzelków pozwalających dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków. Skupiamy się na każdym detalu.
Do mycia wnętrza auta wykorzystuje się “suchą parę”. Dzięki temu możliwe jest usunięcie trudnych zabrudzeń przy minimalnym użyciu detergentów. Sucha para sprawia, że sprzątanie wnętrza auta dostaje dodatkowy poziom – dezynfekcja czyszczonych powierzchni.

4. Czyszczenie tapicerki materiałowej
Zaczynamy od dokładnego odkurzenia i przedmuchiwania zakamarków. Na odkurzone elementy tapicerki aplikujemy preparat czyszczący. Czyścimy tapicerkę przy pomocy pary suchej, ściereczek z mikrofibry oraz szczotek o różnej twardości włosia. Brud odsysamy przy pomocy odkurzacza. Dzięki zastosowaniu minimalnej ilości wody suszenie tapicerki jest krótsze, a materiał znacznie mniej podatny na odkształcenia.
W przypadku trudno zabrudzonych miejsc stosujemy odplamianie. Następnie powtarzamy proces czyszczenia.

5. Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
Odpowiednia pielęgnacja wymaga użycia preparatów dobranych do rodzaju skóry oraz stopnia jej zabrudzenia. Dokładnie czyścimy wszystkie szwy i załamania na fotelach i kanapach. Aplikujemy preparat i czyścimy powierzchnię szczoteczkami o bardzo miękkim włosiu. Przecieramy skórę ściereczką z mikrofibry.
Po dokładnym osuszeniu aplikujemy dressing ochronny i odżywczy aby zakonserwować powierzchnię. Dzięki temu tapicerka skórzana na długo pozostanie czysta, odżywiona i elastyczna. Dressing ochronny tworzy również powłokę absorbującą promienie ultrafioletowe.

8. ZABEZPIECZENIE PLASTIKÓW I ELEMENTÓW WINYLOWYCH
Profesjonalne dressingi zabezpieczające nie nabłyszczają przesadnie elementów wnętrza. Ożywiają jednak powierzchnię nadając jej subtelne półmatowe wykończenie. Dressing zabezpieczający nakładamy zawsze na idealnie czystą i suchą powierzchnię. Nadmiar zabezpieczenia zbierany jest za pomocą specjalnej miękkiej mikrofibry.
Podstawowym zadaniem tych preparatów jest ochrona przed utlenianiem i utratą koloru na skutek oddziaływania promieni słonecznych. Ich kolejnym atutem jest ochrona powierzchni przed mechanicznym ścieraniem. Specjalistyczne dodatki działają antystatycznie i ograniczają przywieranie brudu. Dodatkowo odświeżają i ożywiają wygląd wnętrza auta, co bezpośrednio przekłada się na przyjemność podróżowania samochodem.

9. Zabezpieczenie elementów gumowych
Elementy gumowe takie jak wykładziny, dywaniki, czy uszczelki, narażone są na ścieranie, utlenianie i promieniowanie UV. Tracą wygląd i elastyczność. Aby temu zapobiec należy konserwować je odpowiednimi preparatami.
Profesjonalne środki nie nabłyszczają przesadnie powierzchni, przywracają głębię koloru i chronią gumę przed działaniem czynników zewnętrznych. Zaletą stosowanych przez nas środków jest również to, że nie trzeba ich powtarzać przy każdym czyszczeniu. Sprzątanie wnętrza auta z zabezpieczaniem elementów gumowych wystarczy wykonać raz lub dwa razy w roku, by zachować gumę i plastiki w idealnym stanie.

10. CZYSZCZENIE SZYB
Najwyższej jakości preparaty i specjalne ściereczki z mikrofibry dają możliwość uzyskania idealnej czystości. Ma to ogromny wpływ na komfort jazdy. Szczególnie w nocy lub przy gorszej widoczności na drodze, gdy nawet nieznaczne zabrudzenia dają o sobie znać powodując nadmierne zmęczenie.
Mycie szyb jest ostatnim, dopełniającym całość, elementem czyszczenia wnętrza auta. Stosowane podczas mycia szyb preparaty, usuwają brud drogowy, kamień osadzający się z wody, myją pozostałości po owadach, usuwają tłusty film z powierzchni szyby, zapobiegają powstawaniu smug. Posiadają przyjemny zapach. Nie zawierają alkoholu. Utrudniają osadzanie się pary.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.