tel: (12) 423 55 55

Profesjonalne usługi mycia i detailingu:

Zadzwoń aby zarezerwować termin usługi: (12) 423 55 55

Myjnia samochodowa.

Usługi mycia oraz autodetailingu dedykowane są nie tylko właścicielom, którzy w sposób szczególny dbają o swój samochód.
Zabiegi pielęgnacyjne typu mycie podwozia lub mycie silnika polecane są również kierowcom dbającym o dobry stan techniczny i utrzymywanie wysokiej wartości samochodu. Auto w bardzo dobrym lub dobrym stanie nie tylko uzyskuje wyższą cenę sprzedaży, ale też znacznie szybciej znajduje nowego nabywcę.

Zabiegi regeneracji lakieru, prania tapicerki, odnawiania elementów plastikowych oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów stają się w obecnych czasach konieczne przed zmianą właściciela. To dobry zwyczaj, więc warto go propagować. Nie tylko podnosi wartość auta, ale też zwiększa przyjemność z zakupu samochodu, w którym usunięto ślady poprzedniego właściciela.

Pakiet zabiegów typu: pranie tapicerki, czyszczenie elementów plastikowych, dezynfekcja klimatyzacji jest dobrym rozwiązaniem dla świeżo upieczonych rodziców i ich maleństwa. Jest to również zestaw odpowiedni dla alergików.

Usługi regeneracji lakieru, zabezpieczania lakieru trwałymi powłokami, czyszczenia tapicerki wykonujemy dla naszych Klientów od 2004 roku, natomiast myjnia samochodowa, czyli usługi szybkiego mycia i sprzątania wnętrza samochodu z wykorzystaniem skutecznego i ekologicznego systemu myjni parowej to nowość sezonu 2012.

Wszystkie usługi:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mycia i pielęgnacji samochodu:

Myjnia samochodowa - mycie felg

Mycie silnika

Myjnia Samochodowa - mycie karoserii

Myjnia Samochodowa - mycie parą